Ako funguje RTP pre rôzne typy hier? Ako funguje RTP pre rôzne typy hier?

Ako funguje RTP pre rôzne typy hier?

Koncept RTP platí aj pre moderné hracie automaty, vrátane tých s jackpotmi a bonusovými hrami. Napríklad náš populárny hrací automat Book of Secret ponúka RTP 96,05%, zatiaľ čo ďalší obľúbený automat, Aztec Jaguar, má RTP 95.01%.

Pri progresívnych jackpotových hracích automatoch, ako napríklad Shining Crown, sa časť každej stávky zvyčajne pridáva do veľkosti jackpotu. Tieto hry často majú o niečo nižšie RTP v základnej hre, pretože sa časť výhry viaže na jackpot. Napriek tomu by celkové RTP (základná hra + jackpot) malo byť približne na rovnakej úrovni ako u iných hier.

Hracie automaty s bonusovými hrami alebo kôlami zahrnutými do výpočtu RTP. Tieto funkcie, ktoré často ponúkajú vyššie výplaty alebo zvýšené šance na výhru, môžu prispieť k celkovému zvýšeniu RTP. Výpočet RTP v týchto prípadoch závisí od optimálnej stratégie, ak bonusová hra zahŕňa akékoľvek rozhodnutia hráča.

Teraz sa pozrime na niektoré príklady:

  1. Klasický hrací automat bez ďalších funkcií: Triple Joker je jednoduchý hrací automat s RTP 96%. To naznačuje, že dlhodobo sa očakáva návrat 96 dolárov za každých 100 dolárov vsadených.
  2. Hrací automat s bonusovou hrou: Uvažujte o hracom automate ako Wolf Hunters, ktorý má bonusovú hru. Táto bonusová hra sa zohľadňuje pri výpočte RTP.
  3. Hrací automat s progresívnym jackpotom: Napokon, uvažujte o hracom automate Ultimate Hot s progresívnym jackpotom.

Pamätajte si, že tieto percentá sú teoretické a vypočítané cez milióny zatočení - nezaručujú žiadne krátkodobé výsledky. Skutočné výsledky v krátkodobom horizonte sa môžu výrazne líšiť kvôli náhodnosti výsledkov hracích automatov.